Як батькам зареєструватись у системі ОКо!

У школі, де навчається Ваша дитина, впроваджено систему ОКо? Тоді час і Вам приєднатись до сучасного освітнього середовища!

Тож розкажемо Вам з чого почати!

Основне, що Вам потрібно для реєстрації в системі ОКо – це ідентифікатор учня.

Це унікальний код Вашої дитини в системі ОКо. Він генерується системою автоматично, коли вносяться дані про учня. Цей код Вам передадуть із школи, найімовірніше, на одній роздруківці із логіном та паролем самого учня.

Отримали ідентифікатор! Входьте на сайт oko24.net та сміливо тисніть на кнопку «Увійти в систему».

У вікні, що відриється вам для початку, як ми розуміємо, потрібно зареєструватись! Для цього  тиснемо на напис «Реєстрація для батьків»  

Тут вводимо своє Прізвище, ім’я, по батькові, стать та номер телефону. І уважно вводимо електронну адресу! Вона і буде Вашим логіном! Окрім того на цю електронну адресу система надішле лист із підтвердженням реєстрації, і на цю адресу надсилатимуться дані відновлення паролю якщо ви його втратите! Тому вводьте ці дані уважно! Далі вводите зручний  для Вас пароль у двох полях!

Ну і переходите до введення ідентифікатора учня! При введенні теж будьте уважні, звертайте увагу на малі і великі літери і не допускайте пробілів всередині коду.

Уважно ввели ідентифікатор, впишіть знак безпеки з картинки, відзначте що погоджуєтесь із правилами і тисніть «Зареєструватись»

Якщо все вірно і ви не пропустили жодного обов’язкового поля тоді система надішле на вказану вами електронну скриньку лист-підтвердження реєстрації.

Увійдіть на свою електронну пошту, відкрийте листа та підтвердіть реєстрацію у системі ОКо! Доречі, в цьому листі Вам також будуть міститись Ваш логін і пароль! 

Якщо листа немає у вхідних повідомлення більше 5 хвилин, перевірте спам , можливо він потрапив туди!

Отже, натиснувши на посилання «ПІДТВЕРДИТИ EMAIL» Вас буде перескеровано до вікна логінування.

Тепер достатньо обрати із спадаючого списку статус  «Батьки\опікуни», ввести електронну скриньку, котра, як уже говорилось, і є Вашим логіном, та ввести пароль, не забуваємо про знак безпеки із картинки, тиснемо «Увійти» 

У наступному вікні Ви обираєте про яку саме Вашу дитину Ви хочете переглянути інформацію та натискаєте для перегляду!.

У цьому ж вікні Ви можете додати до свого акаунту інших Ваших дітей достатньо лише ввести ідентифікатор учня та натиснути «додати». Інших дій як наприклад повторна реєстрація робити не потрібно.

Навіть якщо діти навчаються у різних школах, в котрих впроваджена  система ОКО, вона знайде за ідентифікатором саме цю дитину і додасть її до Вашого акаунту.

З реєстрацією та входом це все! Приємного користування системою ОКо!